Jaunųjų valsas pamokos Vilniuje

Jaunųjų valsas

Jaunųjų valsas yra tradicinė vestuvių dalis Lietuvoje. Jaunųjų valsas tradiciškai yra tarsi vestuvių šventės kulminacija. Vestuvinis jaunųjų šokis, ar tai būtų valsas, ar bet koks kitas šokis – tai pirmieji dviejų žmonių žingsniai vedantys į bendrą gyvenimą. Darniai sušoktas vestuvinis šokis tai tarsi įrodymas, kad kartu per gyvenimą eisite koja kojon ir visada būsite šalia. Vestuvių šventei valsas visada suteikia džiugesio, įneša prabangos jausmą ir yra lengvai šokamas su puošnia jaunavedžių apranga.  Tai ne tik ypatinga šventės dalis jaunavedžiams, suteikianti progą artimiau pabūti šventės metu,  bet ir didžiulė dovana jų artimiems žmonėms. Taip pat vestuvėse tradicinė dalis yra jaunųjų šokis su tėvais, o šie dažniausiai puikiai moka pagrindinius valso žingsnelius.

Norintiems individualių jaunųjų valso ar kito vestuvinio šokio pamokų, kviečiame daugiau paskaityti mūsų specialiame puslapyje, kuriame rasite daug naudingos informacijos apie pasiruošimą jaunųjų šokiui ir patarimų bei video – INDIVIDUALIOS VESTUVINIO ŠOKIO PAMOKOS .

Jaunųjų valso pamokos Vilniuje 

Nauja jaunųjų valso grupė kiekvieną mėnesį!*

Planuojama nauja grupė nuo kovo 3 d., penktadieniais 19:00

Šiemet Saltare akademija siūlo naujovę – intensyvias jaunųjų valso šokio pamokas su kompozicijos pastatymu mažoje grupelėje porų. To Jums pilnai užteks, kad galėtumėte drąsiai sušokti savo pirmąjį šokį, o išmoktą kompoziciją ir jos derinius galėsite lengvai kartoti tiek laiko, kiek norėsite. Tai 4-ių valso šokio pamokų ciklas, kurio pamokos išsidėstys per 4 savaites iš eilės.

Dabar planuojamas laikas: penktadieniais nuo 19:00 valandos. Kadangi kursai intensyvūs, mokysimės jaunųjų šokio tiesiog ilgiau- vienos pamokos metu skirsime po 1,5 valandos ar truputį daugiau. (Parašykite mums, net jei šis laikas netinkamas, vėliau rinksime grupes kitais laikais.)

*Preliminari jaunųjų valso šokių pamokų pradžia Kovo1 dieną, o naujas grupes rinksime ir kartosime pamokų ciklą kiekvieną mėnesį, kai tik bus užsiregistruos 4-5 busimų jaunųjų poros. Iškart sutarsime tikslią datą ir pradėsime mokytis.  Registruokitės iš anksto ir į vėlesnių mėnesių ciklus, kol neužsipildė grupės ir yra laisvų vietų.

Speciali viso pamokų ciklo “Jaunųjų šokis” kaina porai – 50 eur!

Registracija ir platesnė informacija el. paštu info@saltare.lt (laiško pavadinimas Jaunųjų valsas) arba telefonu 868524111, bei bendra registracijos forma puslapyje.

Jaunųjų valso šokio pamokos Vilniuje, Paribio g. 12, Saltare šokių akademijos mažoji salė.

 

Trenere Jomante Dapkeviciute

TV projekto ,,Šok su manimi“ prizininkė, Tarptautinių Bachata festivalių trenerė, Daugkartinė Lietuvos LA čempionė, Europos Universiados LA čempionė, Pasaulio LA reitingo lentelėje 30 vieta, Pasaulio LA čempionate 14 vieta, Tarptautinių šokių konkursų prizininkė ir finalininkė.