Top jaunųjų šokiai: geriausi, blogiausi, linksmiausi vestuvių pasirodymai

Ką daryti, kad jaunųjų šokis nevirstų košmaru, ir ko nedaryti per savo pirmąjį vestuvių šokį? Patarimai ir staigmenos

Visi žinome, koks svarbus pirmasis jaunųjų šokis ir kaip visi jaudinasi jiem ižengus į aikštelę: labiausiai jaudinasi jaunieji, dar labiau jaudinasi tėvai, ir truputį jaudinasi ir visi vestuvių puotos svečiai. Jaunųjų šokis ne retai užduoda ir viso vakaro ritmą šokių aikštelėje. Bet gyvenime pasitaiko tiek daug visko, kad mes nusprendėme atrinkti po keletą įvairių pavyzdžių iš jaunųjų šokio videotekos. O neturintiems laiko rekomenduojame tiesiog paskambiti dėl vestuvinio šokio pamokų ir greitai viską aptarsite su šokių mokytoja Jomante ir išsaiškinsite, kas jums labiausiai tinka ir ką daryti, kad pasuoršti jaunųjų šokiui, kuris nudžiugins Jus pačius ir žinoma svečius.

Paturbinimai jaunųjų šokiui ir magiškai aplinkai sukurti:

Pirmiausia, keletas patarimų, kad apskritai jaunųjų šokis turėtų pagrindą rasite mūsų išsamiam aprašyme apie vestuvinį šokį ir pamokas, o šitame straipsnyje norime pateikti išksirtinius dalykus, kurie vestuviniui šokiui suteiks papildomo žavesio, bei parodyti kuo daugiau pasaulinio lygio pavyzdžių. Tai ypač svarbu,  jeigu dar ir ruošiatės filmuoti vestuves, pasistenkite šokiui sukurti kuo tinkamesnę aplinką. Pagalvokite kur stovės svečiai ir kokiame fone šoksite patys. O čia keletas super paturbinimų: 

  • Tinkamas apšvietimo sprendimas ir šviečiančios LED grindys 
  • Dūmai, kurie laikosi prie grindų
  • Muilo burbulai skraidantys aplink jus
  • Magijos ir kiti elementai

Nekomentuosime pačio šokio, bet šiame video labai gražiai atsiskleidžia, kaip galima panaudoti pažemėje besilaikančius dūmus kaip priedangą kojom, kad ne taip kristų į akį žingsneliai, o tuo pačiu ir sukurti nepakarotjamą reginį. Tačiau iškart įspėjame, tai yra specialūs dūmai, turite būtinai derinti su specialistais, kitaip jūsų vestuvinis šokis nebus matomas niekam, o jūs patys būsite dūmų debesyse 🙂

Taip pat naudojamas elementas burbulai. Tai gražus akcentas, tačiau irgi turi būti tinkamai juo pasirūpinta. Kaip matote šiuo atveju burbulų mašina yra pakabint virš jaunųjų, todėl burbulai pilnai užpildo erdvę. Rekomenduojame didesnių burbulų mašiną. Šokant burbulų apsuptyje reikia būti atsargiam, kad burbulai nesprogtų ant veido ir nepaliktų didelio kiekio tirpo ant grindų. Bet manau visi sutiksime, visa tai atrodo įspūdingai.

 

Magiškiausias pasirodymas, kai jaunikis buvo pakerėtas nuotakos burtų ir liko “gulėti” be žado. Mokantiems tokių triukų, šokis tampa tarsi magijos pasirodymas šokių aikštelėje ir visai šventei įneša dar daugiau vietos fantazijoms. Jeigu vestuvių šventei nusisamdėte iliuzionistą ar magą, būtinai pasitarkite su juo, galbūt jis padės jums sukurti vieną kitą magišką elemtą ir vestuviniam šokiui, tuomet su trenere jį lengvai įterpsite tinkamiausioje kompozicijos vietoje.

 

Paprastas, bet labai jausmingas ir romantiškas pirmasis šokis. Verta pažiūrėti ne tiek dėl pačio šokio, kiek dėl prabangios aplinkos ir vienos didžiausių šokių aikštelių, kokias mums teko matyti.

TOP jaunųjų vestuviniai šokiai

Ir pagaliau mūsų atrinkti jaunųjų šokio perliukai. Pirmiausia pagarba valsui ir keli jo variantai. Valsas tikrai yra šokių karalius ir gali būti beprotiškai gažus ir elegantiškas. Klasikinės muzikos ir šiaip klasikos mėgėjams, tai tobulas šokis. Pridėjus keletą mažų elementų rankomis, gražių apsisukimų, judesiai virsta šokiu tarsi iš filmo apie Pelenę.

 

 

 

Energinjos kupiniems ir ramiai nustovėti vietoj negalintiems rekomenduojame būtent ir rinktis tokius šokius vestuvėms, kurie atskleistų jus labiausiai. Žinoma tuomet atitinkama bus ir Jūsų apranga ir avalynė, o greičiausiai ir visa šventė bus puošiame visai kitaip. 

 

Vis dar populiarus yra vestuvinio šokio miksas ir viską permušantis miksų miksas. Toks šokis iš šono ne visada atrodo sudėtingas, tačiau iš tiesų reikia labai daug pastangų jį parengti. Pirmiausia reikia tinkamai sukarpyti ir sudėlioti dainą, vėliau reikia išmokti sinchroniškai šokti ir žinoma nepamiršti kuriam dainos gabaliukui koks judesys buvo suplanuotas. Kadangi šokama daug ir visko, dažnai tokį šokį galima išmokti ir patiems, o į šokių mokyklą kreiptis tik tam, kad sudėliotų mažus akcentus laikysenoj, rankų judesiuose ir pan. Visgi norintiems kažko panašaus, mes rekomenduojame pasirinkti ne daugiau 3 dainų ir jas išpildyti pilnai ir su mintimi, kad šokis turėtų pradžią, kulminaciją ir pabaigą. Juk visą vakarą turėsite šokti visa kita, ką tik norite 🙂

Grupiniai vestuvių šokiai su svečiais

Užsienyje populiarus dalykas, kai jaunieji įtraukia pamergias ir pabrolius, kad visi kartu galėtų pašeliotų ir netektų vieniems daryti neaišku ką aikštelėje. Tokio tipo pasirodymai, reikalauja daug derinimo tarp visų šokančių. Norint lengvai paruošti tokį šokį, labai geras variantas yra mergvakario ir bernvakario metu dalį pramogų skirti būtent šokio sudėliojimui. Šokių salėje linksmai praleidus dvi ar tris valandas, jau turėsite ką parodyti ir pademonstruoti, vėliau jau tik jauniesiems teks išmokti daugiau judesių kartu, nes visgi jie yra vakaro žvaigždės. Tuo pačiu mokytis šokti kartu su pabrobliais ir pamergėm, tai ir smagi pramoga visai kompanijai. 

 

Pasitaiko ir taip, kad vyrai būna nesukalbami ir griežtai atsisako šokti per vestuves. Tokiu atveju būsima žmona gali paruošti vestuvinį šokį savo vyrui viena ar su būriu pamergių. 

 

Retas atvejis, kai vyras su pabroliais paruošia vestuvinio šokio staigmeną ir sušoka žmonai (ir pamergėms) skirtą šokį. Juk visi puikiai žinom, kad ir ką bešoktų vyrai su švarkais, jie visada atrodys puikiai ir pakerės visų damų dėmesį. 

 

 

Tradicinis vestuvių šventės elemetas – jaunųjų šokis su tėvais. Nors ir tradiciškai, tėvai dažniausiai tiesiog šoka valsą, tačiau naujoji karta turinti energingus tėvus dažniausiai išlipa iš tradicijų rėmų ir aikštelėje gali padaryti bet ką . Kai tevėliai šėlsta su vaikais:

 

Profesionalus jaunųjų šokis vestuvėse

 

Kai šoka truputį daugiau palankę šokius poros, kalbėti net neverta, šokis viską pasako pats už save ir atrodo tikrai įspūdingai. Tačiau viskas įmanoma ir Jums, esame turėję ne vieną porą, kuri per trumpą laiką sugebėjo pasiekti puikių rezultatų. Jeigu skirsite tam pakankamai laiko ir pastangų, galime sušokti bet ką, net ir svingą savo vestuvių puotoje 😉

Blogiausiu jaunųjų šokio pasirodymai arba 101 būdas kaip susimauti per vestuves

Linkime, kad jūsų šokis taptų žiūrimiausiu video namuose, o gal net ir internete. Blogi šokiai, nėra jie gal tokie blogi, bet kartais gal tikrai visai geriau apseiti be šokio. Todėl visada rekomenduojame nusifilmuoti savo šokį ir pažiūrėti dar prieš vestuves, ir įsitikinti ar tikrai jums patinka, tai ką darote. Jeigu patinka, tuomet pirmyn, bet tam Jums tikrai nereikai vestuvinio jaunųjų šokio pamokų! 🙂

Yra ir taip 101 būdas, kaip susimauti per vestuves, tegul jaunųjų šokis netampa to priežastimi. Svarbiausia dalis vyrams, tik neiškirskit savo žmonos! O galų gale, kad ir kas benutiktų, mylėkit ir būkit mylimi :*  

 

Kaip apsispręsti dėl jaunųjų šokio?

Rekomenduojame dar paskaityti apie šokio subtilybes mūsų straipsnyje Pirmasis jaunavedžių šokis, kuriame rasite naudingos informacijos apie vestuvinius šokius, padėsime jums atskirti kas yra jaunųjų šokis, o kas yra jaunųjų valsas, suteiksime praktiškų patarimų ir supažindinsime kiek visas šitas malonumas kainuoja.