Šokių treniruočių salės nuoma Vilniuje

Šokių ir treniruočių salės nuoma Vilniuje

Salės nuoma -dvi atskiros šokių ir treniruočių salės nuomai Paribio g. 12:

  • Didžioji salė 118 m²
  • Mažoji salė 48 m²

Ir salė Laisvės pr., esanti TVM pastate. Puikus susisiekimas.

Nuomojamos kokybiškai įrengtos atskiros salės skirtos šokių pamokoms, aerobikai, kalanetikai, jogai, pilates ir panašiems užsiėmimams.

Naujai įrengtose ir jaukiose salėse Paribio g. 12 rasite visą reikalingą įranga aktyviems užsiėmimams ir treniruotėms: dideli veidrodžiai, muzikos aparatūra, tvarkingos rūbinė su rakinamomis spintelėmis, wc ir dušas, apsaugos sistema.

Salės yra Vilniaus Žvėryno mikrorajone, šalia PC „Panorama“, susisiekimo požiūriu labai patogioje vietoje. Šokių studiją galima lengvai pasiekti tiek iš Ukmergės gatvės tiek iš T. Narbuto gatvės. Automobilius galima parkuoti nemokamai dideliame uždarame vidiniame kieme, kuris yra nuolatos saugomas ir prižiūrimas.

Pastoviam laikui nuomojama tik su ilgalaikėmis bent 3 mėnesių sutartimis. Galima salę nuomotis ir atskirai valandiniams užsiėmimams, bet tuomet laiką reikia derintis kiekvieną kartą.

Papildomai galima pasiūlyti padėti surinkti grupes į Jūsų užsiėmimus, darome reklamą ir Jūsų užsiėmimo aprašymą puslapyje Saltare.lt, taip galėsite daug lengviau pritraukti žmones į savo užsiėmimus ir treniruotes. Jeigu dar nesate tikri ar surinksite pakankamai žmonių, prieš pasirašant salės nuomos sutartį su ilgalaikiais įsipareigojimais, galima bandyti surinkti grupę į organizuojamas treniruotes, o nesurinkus viską atšaukti.

Dėl kainos ir sąlygų derintis asmeniškai priklausomai nuo norimo laiko  868524111 arba info@saltare.lt

sale did
Mažoji salė
Salės nuoma