Bachata šokio pamokos Vilniuje

Bachata šokio pamokos Vilniuje

Bachata šokio pamokos – jausmingiausios Saltare.lt klubo pamokos.

Registracija į naujas Bachata grupes žemiau

Bachata šokis (bačata) – ta šokis kilęs Dominikos Respublikoje, kartu yra ir muzikinis stilius, labai plačiai paplitęs Lotynų Amerikoje. Vėliau šis šokis labai išpopuliarėjo visame pasaulyje kaip meilės šokis. Muzika ir pats Bachata šokis pasižymi vidutiniu tempu, dainų tekstai pasakoja apie meilę ir jos vingrybes. Pats šokis skirtas atrasti tikrąją meilę poroje.

Bachatą šokį reikia pašokti treniruotėse bent mėnesį – o tada jau negali liautis. Ne tik dėlto, kad be galo graži muzika – bet ir dėl to, kad norisi to artumo, šilumos, intymumo, nuoširdumo, kurį kartais būna sunku atrasti, o jį atradus nesinori paleisti. Bachata šokis yra be galo artimas ir romantiškas dviejų sielų šokis.

Užsiėmimai vyksta Kalvariju 143, Vilniuje

Prisijunk į pamokas nuo Balandžio 4d.!

Pirmadienį Trečiadienį:
19:30 Bachata Improvers (8k./mėn) Leo ir Jomante
20:30 Bachata Elegancia Intermediate/Advance grupė (8k./mėn) Husein ir Greta

Antradienį Ketvirtadienį:
19:30 Bachata Choreografijos kursas (8k./mėn) Leo ir Jomante

19:30 Bachata Intermediate/Advance (8k./mėn) Donatas ir Andzelika

20:30 Bachata Intermediate/Advance (8k./mėn) Leo ir Jomante

20:30 Bachata Beginners (8k./mėn) Leandro ir Andzelika

Kainos:
50eur 8k/men

80eur Neribotas abonimentas menesiui

Studentams taikoma 50proc nuolaida

Vieta: Kalvariju 143, Vilnius.
Registracija ir klausimai info@saltare.lt

Daugiau informacijos čia: https://www.facebook.com/events/567130900554735/ 

Dabar gali prisijungti ir tu! REGISTRUOTIS galite ir el. paštu info@saltare.lt

 


Bachata šokio treneriai

Leo yra vienas iš geriausių instruktorių/atlikėjų Jungtinėse valstijose, kuris turi sensual bachatos kūrėju Korke ir Judith mokymo sertifikatą. Taip pat jis buvo mokomas technikos iš garsiausių pasaulio mokytojų kaip Sergio ir Yocelin, Andrea ir Silvia, ir kt. Taip pat Leo yra sertifikuotas pramoginių šokių treneris ir mokęsis daugelio kitų stilių kaip Mambo, Zouk, Swing, Hustle. Savo turimomis žiniomis dalinasi ne tik Jungtinėse valstijose, bet ir Canadoje, Europoje.

Jomantė yra tarptautinių bachata festivalių mokytoja, bachatos varžybų improvizacijos ir show kategorijų nugalėtoja. Didžiąją savo gyvenimo dalį dedikavusi pramoginiams šokiams tapo daugkartine Lietuvos čempione, Europos Universiados čempione, dalyvauja TV projektuose. Turi daugiau kaip 23metu šokėjos patirtį ir daugiau kaip 10 metų trenerės patirtį.

 

Bachata šokio pamokos eiga:

Norint pajusti tikrąją meilę, dažnai reikia ir pavydo gaidelės, todėl treniruočių metu pasikeitimas partneriais, tik dar labiau įaudrina tikruosius poros jausmus ir įtvirtina meilę. Šokio mokytis pradėsime su savo partneriu, kol išmoksime pagrindinius Bachatos šokio žingsnius ir figūras. Poromis keisimės pamokų eigoje vienai ar kitai dainai- tai neišvengiamas šokio mokymosi procesas siekiant geriausių rezultatų.

Bachatos šokio choreografija palyginti paprasta: keturi žingsniai iš vieno šono į kitą, į priekį ir atgal, o ties ketvirtuoju žingsniu koja pastatoma truputėlį į priekį ir pakeliama. Bachatos esmė ir sudėtingumas yra tai, kad partneriai šoka vienas šalia kito – atstumo tarp jų praktiškai nėra – susikibę rankomis ir kūnais, jie atlieka vienodą judesį, tarsi viena siela. Išmokti pagrindinių judesių yra labai lengva. Vėliau pridedamos figūros taip pat lengvai išmokstamos ir neturintiems šokio pagrindų. Šis šokis yra mėgstamas socialiniuose vakarėliuose, lengvai šokamas tarp įvairaus amžiaus porų.

Bachata šokio pamokos Vilniuje Saltare klube vyksta intensyviai, todėl gražių rezultatų pasieksite jau per pirmą mėnesį.

Taip pat galite pagerinti savo įgūdžius ir privačiose pamokos: 

Viena pamoka 50eur

8 pamokų paketas – 400eur (pamokos vyksta 1-2 kartus per savaitę su treneriu sutartu laiku)

 

Bachata šokiai- tarsi magija, tai gali jūsų ir jūsų partnerio jausmus pakylėti į netikėtą lygį.

 

Šokio judesius, žingsnelius ir specifiką jūs išmoksite per Bachata pamokas, o dabar šiek tiek apie etiketą:)

Yra kelios pagrindinės, šio šokio lyderių ir pasekėjų, etiketo taisyklės:

  1. Palaikykite patogų artimą atstumą su savo partneriu.

Tai taisyklė numeris vienas. Dažniausiai Bachata reikalauja šokti arti, susieti su savo partneriu. Kartais vaikinai pamiršta, kad šokių partnerė gali turėti savo vaikiną ar vyrą, kuris mato šokį, taigi prisiglausti pernelyg arti ar stipriai apsivynioti kojomis nėra gera idėja. Tačiau šokant su savo antrąja puse ši taisyklė tampa švelnesnė:).

  1. Prižiūrėkite savo higieną.

Daugumai įprasta ir suprantama taisyklė, tad labai neplėtojame šios temos.

  1. Dėmesys vien tik savo šokio partneriui, o ne asmeniui, su kuriuo ruošiatės šokti kitą.

Nėra nieko blogesnio už šokius su tuo, kuris bando pasirodyti, o ne sutelkti dėmesį į šokį su tavimi. Savo ruožtu šie šokiai neleidžia pasirodyti, nes jame nėra daug sukinių,  sudėtingų kombinacijų ar išgalvotų šou. Poros, kurios tikrai suspindi šokių aikštelėje, yra tos, kurios jungiasi vienas su kitu ir muzika (žr. 4 punktą).

  1. Klausykitės muzikos ir šokite su muzika.

Yra daug įvairios muzikos, kuri jums pasakys, kaip šokti pagal dainą ir kur yra reikalingos pertraukos. Svarbu girdėti ir jausti, o ne atlikti veiksmus:)

  1. Gerbkite savo šokio partnerį ir jo pažangumo lygį.

Šokių aikštelėje visada bus naujokų ir pažengusių šokėjų. Pažengę šokėjai turi prisiminti, kad mes jie taip pat visai neseniai buvo pradedantieji ir kaip nejauku pakviesti šokiui jau pažengusį šokėją. Vietoj to, kad sutelktumėte dėmesį į tai, kad esate pažengęs šokėjas ir norite tai pademonstruoti, sutelkite dėmesį į šokį ir šokių aikštelę palikite su šypsena. Tokiu būdu labiau tikėtina, kad judu du vėl kada nors pašoksite:)

 

 
Leo and Jomante Bachata Sensual ir kitos bachata šokio pamokos

Klube taip pat vyksta Salsa pamokos ir kitų šokių pamokos.

Trenere Jomante Dapkeviciute

TV projekto ,,Šok su manimi“ prizininkė, Tarptautinių Bachata festivalių trenerė, Daugkartinė Lietuvos LA čempionė, Europos Universiados LA čempionė, Pasaulio LA reitingo lentelėje 30 vieta, Pasaulio LA čempionate 14 vieta, Tarptautinių šokių konkursų prizininkė ir finalininkė.