Bachata šokiai lady styling

“Bachata” buvo tik žodis…

 

Bachata šokiai tampa labai popiuliarūs pasaulyje.

Kviečiame visas merginas, norinčias išmokti  šokį, į Bachata pamokas, kurios vyks:

Pirmadinį Trečiadienį 18:30 su Andželika

Antradienį Ketvirtadienį 18:30 su Jomante

Paskutinius 5 metus trenerė Jomantė savo širdį skyrė Latino šokiams, ypatingai aistringąjai Bachatai.

“Bachata”buvo tik žodis, apibūdinantis tradicinę gitaros muziką ir devintajame dešimtmetyje jis buvo naudojamas romantinei gitaros muzikai žymėti. Taip pat tai buvo tam tikra  susitikimų, neformalių vakarėlių, vykusių sekmadienio popietėmis, etiketė, kur skambant gitaroms grupės žmonių šoko ir judėjo savo atsipalaidavimui ir poilsiui.

Tikroji Bachata ir jos muzika buvo sukurta dar 1960 metais Dominikos Respublikoje ir tik 2005 metais gimė, taip vadinamas, modernusis šio šokio variantas, kuris labai išpopuliarėjo Europoje, ypatingai Ispanijoje. Tiesą sakant, Dominikos Respublikoje šis šokis kažkada buvo neteisėtas, dėl savo ypatingo jausmingumo. Šokio judesiai ar žingsnių įvairovė priklauso nuo muzikos, nuotaikos ir interpretavimo.

Bachata šokiai merginoms ir moterims leis pajusti pietietišką dvasią ir atskleisti savo moteriškumą bei jautrumą. Padės išdrįsti judėti taip, kaip jaučiame.

Sąvoka “styling” vartojama apibūdinti judesį, kuris naudojamas pagrindiniam judėjimui šokio metu arba, daugiau tiesiogine prasme, apibūdinti asmeninio šokio “stiliaus” elementus.

Šio šokio pamokos, skirtos merginoms ir moterims, kurios šoka po vieną ar nori išmokti šokti. Pamokų metu galite patobulinti šokių techniką, grakštumą, rankų linijas, ir sužinoti kitas moteriškas subtilybes šokiuose.

Įvaldę pagrindinius judesius, siekiama “Ladies’Styling” klasės, kur išmokstama naudoti savo rankų ir kūno judesius, kad tie patys žingsniai atrodytų labiau moteriški. Ši perspektyva padeda suprasti, kodėl tradiciškai stiliaus pamokos dažniausiai buvo siūlomos tik moterims ir kodėl terminas “stiliaus” dažniausiai suprantamas kaip moteriškas.

Šis visapusiškas “stiliaus” apibrėžimas yra viena iš unikaliausių ir gražiausių salsos šokių savybių – kiekvieno individo laisvė sukurti savo asmeninį stilių, kurį lemia šokio improvizacinis pobūdis.

Sužinokite, kaip naudotis gražiomis jūsų rankomis ir kojomis, o svarbiausia, padidinkite savo pasitikėjimą savimi, kuris būtų pastebimas ir kasdienybėje, ir ant scenos.

Uždekite šokių aikštelę savo judesiu ir energija.

Jūsų šokis gali būti gražus, seksualus, žaismingas!

Užsiėmimų laiką rasite TVARKARAŠTYJE.

 

Trenere Jomante Dapkeviciute

TV projekto ,,Šok su manimi“ prizininkė, Tarptautinių Bachata festivalių trenerė, Daugkartinė Lietuvos LA čempionė, Europos Universiados LA čempionė, Pasaulio LA reitingo lentelėje 30 vieta, Pasaulio LA čempionate 14 vieta, Tarptautinių šokių konkursų prizininkė ir finalininkė.