Salsa šokių pamokos

Salsa on 2 šokių pamokos Vilniuje!

Salsa šokių pamokos – tai energingas laisvalaikis, kuriame kiekvienas suras save! Tai puikus meninės saviraiškos būdas, galimybė susirasti bendraminčių ar net tikrų draugų, su kurias galėsite šėlti salsa vakarėliuose, keliauti ir tiesiog smagiai leisti ilgus vakarus! Tad šok į smagią avantiūrą!

KODĖL SALSA?

Yra begalės šokio stilių, tačiau kodėl Salsa? Tai muzika ir šokis, kuris visada pakylėja, praskaidrina dieną. Tai fantastiška muzika, kuri tiesiog priverčia šokti ir kuri dėl savo įvairovės niekada nenusibosta. Salsa gali būti itin spalvinga – nuo greitos ir energingos iki lėtos, džaziškos, romantiškos, nuo dramatiškos iki žaismingos ir linksmos. Salsa stebina tuo, kad ją gali šokti vienas kito nepažįstantys šokėjai, kurie niekada prieš tai nerepetavo kartu.

Tai tarsi universali kalba, suprantama viso pasaulio Salsa šokėjų.

KĄ IŠMOKSIU SALSOS PAMOKŲ METU?

Jau pirmųjų pamokų metu išmoksime pagrindinių Salsa žingsnelių, skaičiavimo, muzikos, ritmo, pagrindinių judesių pavadinimus, mokysimės šokti poroje, suprasti vienas kitą šokyje. Vėliau išbandysime dar vieną Salsa vakarėlių šokį – romantiškąją Bachatą. Tai, vadinama, Salsa mažoji sesutė arba neatskiriama salsa vakarėlių dalis. Lėtesnė, jausmingesnė, bet tokia pati smagi kaip Salsa!

KADA IR KUR VYKS SALSA ŠOKIŲ PAMOKOS?

Salsa pamokos vyks

Kalvariju 143, Vilnius

  • antradieniais ketvirtadieniais 19:00 – pradedantieji (NAUJA GRUPĖ NUO BIRZELIO 7d.)

PAMOKŲ KAINOS:

2k. į savaitę (8 pamokos) – 50Eur

KAIP PASIRUOŠTI PAMOKAI?

-Su savimi būtinai pasiimkite patogius batus, kurių nedėvite lauke.

-Apsirenkite patogiai. Tam nebūtinai reikia sportinės aprangos, svarbu, kad būtų patogu judėti 🙂

-Nepamiškite geros nuotaikos! 🙂

 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?

Parašykite info@saltare.lt

P.S. kviečiame registruotis ne tik poromis bet ir po vieną! 🙂

Treneris Leo ir Valerija garantuoja šiltą ir draugišką atmosferą, išsamias pamokas, pašėlusius vakarėlius, galimybę keliauti bei šokti kartu Salsą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!