Contemporary, Stretching and Body Mobility

Modernaus šokio pamokos – tai pamokos, kurių metu išmoksite ne tik laisvai, lengvai judėti, bet ir pažinti kūrybinius procesus, padėsiančius atskleisti savo individualybę! Modernaus šokio technika paremta natūraliais kūno judesiais, todėl kiekvienas čia atras save, o kartu ir savo judėjimo būdą! Laukiame visų, kurie nebijo iššūkių ir siekia pažinti naujus gyvenimo džiaugsmus!

Treniruotės vyksta:

Pirmadienį Trečiadienį

18:30 Streching and Body mobility su Ieva

19:30 Contemporary su Ieva

Šiuolaikinį šokį galima kur tik norite ir kaip norite, tiek basomis kojomis, tiek be drabužių, o kartais – net ir be muzikos. Išgyvenama daugybė emocijų šokyje kartu su kitais ar esant vienam. Visada ieškoma naujų jausmų šokio raiškai ir nuolat kinta. Terminas „modernus šokis“ yra labiau paplitęs Amerikoje. Europoje dažniausiai vartojamas žodis „contemporary“ – šiuolaikiniai šokiai.

Modernaus šokio pamokų metu per šiuolaikinį šokį atrasti save, pagerinsite visus savo judesius ir svarbiausia emocijas. Šokio technikos pagrindas yra harmoningas kūno ir emocijos santykis.

Modernaus šokio pamokų metu taikysime įvairias šokio technikas, viso kūno ir jų dalių tempimas, atpalaidavimas, judesių derinimas su kvėpavimu judant erdvėje ir ant žemės, atskirų kūno dalių koordinavimas vienu metu, ir žinoma šokio žingsnelio mokymasis, savęs pažinimas, per šokį mokomasi atskleisti savo individualumą ir unikalumą.

Pasikrauk energijos, pagerink savo fizinę būklę ar patobulink šokio įgūdžius. Laukiame modernaus šokio pamokose.

Modernaus šokio istorija

Nuo XX amžiaus pradžios šokėjai pradėjo eksperimentuoti su laisvesniais, savitais būdais judėti. Jie atmetė klasikinio baleto konservatyvias technikas ir taisykles. Isadora Duncan, Loie Fuller ir Ruth St Denis buvo modernaus šokio pradininkės, ieškojusios naujų šokio formų. 1930-aisiais Marta Graham sukūrė savo asmeninę judesių kalbą, tam kad galėtų išreikšti personažų emocijas. Ji išvystė savo šokio techniką, kuri yra paremta priešingų jėgų tokių kaip susitraukimas ir atsipalaidavimas kontroliavimu ir darna.

XX amžiaus pabaigoje neliko esminių skirtumų tarp modernaus šokio, baleto ir šou šokio, nes šiuolaikinio šokio stilius, kuris išsivystė miuzikluose, jungia šiuolaikinio šokio, modernaus baleto ir džiazo šokio elementus. Šiuolaikinis modernus šokis pasižymi įvairiapusiškumu: jis gali būti šokamas pagal bet kokio stiliaus muziką ar būti sujungtas su kitomis šokio formomis. Šiuolaikinio šokio idėja – dirbti su kūnu toks, koks jis yra natūraliausias.

Tempimai ir kūno paruošimas

Šios treniruotės puikiai paruoš jūsų kūną šokiui. Sustiprinkite raumenis, ir pagerinkite savo plastiškumą , lankstumą kartu su Ieva kiekvieną Pirmadienį Trečiadienį 18:30 

 

 

Visos šokių pamokos Vilniuje

Trenere Sigute Dailydaite

Profesionali šokėja, savo veiklą jau seniai supynusi su moderniu šokiu. Šokusi ne viename televiziniame projekte - „ Lietuvos balsas“, „ X faktorius“, „ Šok“, „Auksinis balsas“ ir kt. Kaip šokėja dalyvavo Viačeslavo Ganelino ir Sigito Gedos miuzikle „Velnio nuotaka”; Anželikos Cholinos, Kipro Mašanausko, Romo Lileikio miuzikle „ Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto legenda”; roko operoje „ Jūratė ir Kąstytis“ ir kt. Taip pat yra sertifikuota kalanetikos trenerė. Jau kelis metus dirba su šia sveikatingumo rūšimi ir teigia, kad sveikas kūnas yra svarbiausia!