Judesio pamokos mergaitėms

Šiuo metu pamokos nevyksta!

Judesio pamokos mergaitėms- leiskime vaikams šokti

Šokio ir judesio pamokos mergaitėms – tai pamokos, kurių metu lavinami fiziniai bei kūrybiniai vaikų gebėjimai. Įvairių pratimų, žaidimų, kūrybinių užduotėlių metu, vaikai bus supažindinami su pagrindiniais šokio elementais, fiziniu kūno lavinimu, kūryba. Pamokų metu puoselėjamas bendravimas bei bendradarbiavimas, todėl vaikai ugdomi visapusiškai!

Į užsiėmimus kviečiami 4 – 10 metų amžiaus vaikai 😊

Susitikimų laiką galite pasitikrinti TVARKARAŠTYJE.

Šokio ir judesio pamokos yra labai naudingos vaiko kūno raidai

Šokiai padeda suformuoti laikysenos įgūdžius, tobulina koordinaciją, lankstumą, stiprina viso kūno raumenis, todėl šį užsiėmimą rekomenduojama išbadyti visiems vaikams. Muzikos ritmo pajautimas padeda išmokti valdyti savo kūną.

Šokio naudą vaikai pajunta labai greitai. Grojant muzikai, jie atsikrato mokykloje sukauptos įtampos, išlieja susikaupusią energiją, kurią pakeičia teigiamos emocijos ir pakili nuotaika.

Nors norint mokytis šokti amžiaus cenzas negalioja, vis vaikai yra imlesni šokio pamokoms.

Šokti vaikams yra įgimta, todėl kuo anksčiau pradėsite lavinti šį gebėjimą, tuo didesnių rezultatų galima pasiekti.

Didelis privalumas yra tame, kad vaikai, užsiimantys šokiais išmoksta nekompleksuoti viešumoje, jie neimlūs stresinėms situacijoms, labiau pasitikintys savimi. Šokantys vaikai ištvermingesni ir aktyvesni už savo bendraamžius, kurie nesportuoja. Vaikai, užsiimantys šokiais, mokosi pasiekti savo tikslo savarankiškai ir tuo mėgaujasi.

Imantis kokios nors veiklos, vaikams labai svarbi motyvacija, todėl šokiai puiki sritis- suteikia galimybę dalyvauti varžybose, pasirodyti įvairiuose renginiuose, būti įvertintiems tarp profesionalų ar bendraminčių.

Šokių pamokos mergaitėms yra puiki galimybė sportuoti mamytėms turinčioms vaikus, kadangi tuo pačiu metu vyksta Kangoo Jumps treniruotė!

O vedant vaiką į judesio pamokėlę suteikiama 10 eurų nuolaida jų mamoms- bet kuriam kitam užsiėmimui.

Jūs su mokytoja Agne nuotaikingai leisite laiką ir išmoksite įvairaus šokio stiliaus pagrindų. Rekomenduojama ir subalansuota mergaitėms, bet tinka ir berniukams. Tai derinkite su šokių mokytoja iš anksto.

Pirma pamoka NEMOKAMA- užsuk susipažinti!

Informacija ir registracija per puslapį arba tiesiai pas šokių mokytoją telefonu 863963106 arba el.paštu : kaval.agne@gmail.com

Judesio pamokos mergaitėms

Šokio ir judesio pamokos mergaitėms

Trenerė Agnė Kavaliauskaitė

Mis Lietuva 2014, šokio ir choreografijos magistrė bei A.Cholinos šokio teatro šokėja. "Atsimenu tą dieną kuomet supratau, jog šokis – mano gyvenimo kelias, mano svajonė, kurios link aš norėčiau eiti, ir šiandien aš galiu pasakyti, kad ši svajonė buvo vienas geriausių pasirinkimų mano gyvenime."