Pratimai plokščiam pilvukui

Pratimai ploksciam pilvukui

Plokščias pilvukas – kaip jį turėti?

Artėjantis bikinių sezonas priverčia suklusti ne vieną merginą. Juk kaitinanti vasaros saulutė privers nusimesti drabužius, o dauguma merginų nėra patenkintos savo kūno linijomis. Ypač, keliais gelbėjimosi ratais aplink liemenį. Tad kaip galima greitai ir veiksmingai susigrąžinti plokščią pilvuką, besislepiantį už riebalų sluoksnio?

Pirmiausia, griebkitės sporto ir sveikos mitybos. Žiūrėkite, ką dedate į burną. Greitas maistas, pica, įvairūs gazuoti gėrimai, kramtomoji guma – visi šie maisto produktai yra jūsų gražaus pilvuko priešai. Jeigu jums sunku viso šio maisto atsisakyti iškart, verčiau pradėkite užsirašinėti, ką suvalgote kiekvieną dieną. Galbūt kai kurie maisto produktai jums yra tokie įprasti ir kasdieniai, nors būtų daug geriau, jei jų nebevartotumėte? Teisinga mityba – tai raktas ne tik į gražų pilvuką, bet ir fizinę sveikatą. Be to, nepamirškite išgerti pakankamo kiekio vandens (2 litrai gryno vandens). Vanduo mažina ne tik troškulį, bet ir alkį, todėl prieš kiekvieną valgį išgerkite stiklinę vandens. 

Jeigu nenorite vaikščioti į sporto klubą, rinkitės pratimus namuose. Žemiau rasite tris lengvus pratimus, padedančius padailinti pilvuką. Atlikdama kiekvieną pratimą neskubėkite, tarp pratimų ilsėkitės apie 15 sekundžių ir pereikite prie kito pratimo.

  1. Rankas laikykite už galvos, kojas pakelkite į viršų, kelius sulenkite 90 laipsnių kampu. Dešinę koją ištieskite pirmyn ir stenkitės nesiekti grindų. Tuo pat metu kilstelėkite liemenį ir dešine alkūne bandykite pasiekti kairį kelį. Tai atlikus, viską pradėkite su kaire koja, bandydama pasiekti dešinį kelį kaire alkūne. Pratimą pakartokite 10 kartų.
  2. Rankas laikykite už galvos, kojas sulenkite per kelius, pėdas stipriai prispauskite prie grindų. Dešinės kojos pėdą padėkite ant kairio kelio, o kairės kojos pėdą pakelkite nuo grindų per kelis centimetrus. Lenkitės per liemenį tol, kol galva pasieksite dešinį kelį. Šioje pozoje išbūkite 2–3 sekundes, po to grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą atlikus 10 kartų, viską pakartokite kita koja.
  3. Rankas padėkite ant grindų. Pakeltas kojas sulenkite 90 laipsnių kampu. Įtempkite pilvo raumenis ir kelkite dubenį, šią poziciją laikykite 2–3 sekundes. Pratimą kartokite 20 kartų.

Taip pat nepamirškite atsilenkimų, kurie ne tik dailina pilvuką, bet ir stiprina nugarą. Atsigulkite ant nugaros, kelius sulenkite. Pėdas pilnai padėkite ant žemės. Sukryžiavus rankas ant krūtinės, kelkite viršutinę kūno dalį iki kelių. Atlikite 10 atsilenkimą, vėliau skaičių palaipsniui didinkite (15, 20 ir t. t.)

Jeigu jūsų nesudomino šie pratimai, vis dėlto galime jums pasiūlyti kitą išeitį. Pabandykite kiekvieną dieną bent 30 minučių skirti pasivaikščiojimui gryname gryname ore. Žinoma, grynas oras nepadės akimirksiu atsikratyti riebalų, bet vaikščiojimas leis jums atsipalaiduoti, apmąstyti per dieną nuveiktus darbus, o gal net susitikti su seniai matytais draugais. Svarbiausia, vaikščiokite kiekvieną dieną ir atminkite, kad kuo daugiau nueisite, tuo bus daugiau šansų greičiau pasidžiaugti pagražėjusia figūra.