Fitneso apyrankės – kaip išsirinkti?

fitneso apyrankes

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis fitneso apyrankę?

Su kiekviena diena moderniosios technologijos žengia į priekį, todėl kaskart atsiranda vis naujų išmaniųjų. Išmanusis telefonas, išmanusis televizorius, išmanioji televizija ar išmanioji… apyrankė? Išmanioji apyrankė, tiksliau, fitneso apyrankė – tai puikus pagalbininkas tiems, kurie nori stebėti savo sporto pasiekimus. Pulsas, nueiti žingsniai, bėgtas atstumas ar miego sekimas – tai tik kelios funkcijos, kurias turi fitneso apyrankės. Greičiausiai pirmą kartą išgirdusiems apie fitneso apyrankes iškilo klausimas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį prietaisą? Štai keli specialistų patarimai.

 

Kaina. Kokybiškos fitneso apyrankės kaina svyruoja nuo 45 eurų iki 230 eurų ar daugiau. Jeigu susigundysite įsigyti pigesnę apyrankę, greičiausiai gausite prastos kokybės apyrankę, kuri vargu, ar ilgai jums tarnaus. Pigesnės fitneso apyrankės neturi ekrano, kuriame galėtumėte sekti savo aktyvumą, todėl tektų atsisiųsti specialią programėlę į mobilųjį, kurios pagalba galėsite stebėti savo pasiekimus. Ne itin patogu, ar ne? Verčiau susitaupykite didesnę pinigų sumą ir įsigykite apyrankę, kuri jums ilgai tarnaus ir iš tiesų bus naudinga.

 

Dizainas. Jeigu apyrankę renkatės parduotuvėje, būtinai ją užsidėkite ir įvertinkite, ar ji jums yra patogi. Jei nusprendėte apyrankę užsisakyti iš interneto, rinkitės vandeniui ir dulkėms atsparią apyrankę. Su tokia apyranke galėsite patogiai sportuoti pačiu įvairiausiu oru, taip pat plaukioti vandens telkiniuose. Be to, atkreipkite dėmesį ir į apyrankės spalvą ir dizainą – jeigu nusprendėte įsigyti šią apyrankę, rinkitės tokią, kuri tiktų prie jūsų kasdien nešiojamų rūbų. Rausva, juoda, tamsiai mėlyna ar pilka – nesvarbu, kuri, svarbiausia, kad puikiai derėtų prie jūsų stiliaus.

 

Naudingos funkcijos. Dauguma fitneso apyrankių turi širdies ritmo matuoklį, nueito atstumo sekiklį, SmartTrack funkciją (automatiškai atpažįsta ir įrašo mankštą) ir automatinį miego sekiklį. Šių visų programėlių visiškai pakanka, todėl besirenkant apyrankę, atkreipkite dėmesį, ar yra šios funkcijos.

 

Širdies ritmo matuoklis. Kaip jau buvo minėta anksčiau, širdies ritmo matuoklis yra viena iš būtiniausių fitneso apyrankių programėlių. Kodėl? Tokiu būdu galėsite sekti savo širdies ritmą ir matyti, kaip jūs reaguojate į fizinį aktyvumą. Taip jūs galėsite pasirinkti tinkamą fizinį krūvį, kuris jūsų nežalos ir bus naudingas sveikatai.

 

Baterija. Atkreipkite dėmesį į baterijos tarnavimo laiką. Įprastai baterijos laiko iki penkių dienų, bet užsienio rinkoje yra ir tokių apyrankių, kurias reikia krauti kas pusę metų. Rinkitės tik tą apyrankę, kuri turės ilgai neišsikraunančią bateriją.