Aštuonios dailaus užpakaliuko gudrybės

Fitnesas

Fitnesas

Aštuonios dailaus užpakaliuko gudrybės

Į kurią moters kūno dalį dažniausiai krypsta vyrų žvilgsniai? Turbūt daugelis moterų sakys, kad į krūtinę, o vyrai – į užpakaliuką. Be to, dailus užpakaliukas gali nulemti, kaip prie kūno priglus apatinis trikotažas, kelnės ar sijonas. Tad kaip pagražinti užpakaliuką?

Pirma – drabužiai, formuojantys užpakaliuką. Jeigu nori turėti greitą rezultatą, rinkis apatines kelnaitės arba džinsus, formuojančius  ir pakeliančius užpakaliuką. Tokiu būdu galėsi džiaugtis gražiu ir pakeltu užpakaliuku be jokio didelio vargo.

Antra – asmeninis treneris sporto klube. Tai bene geriausias pasirinkimas toms, kurios nori turėti gražų kūną ir riestą užpakaliuką, bet kiek pritingi sportuoti vienos sporto klube. Nepagailėkite pinigų ir pasirinkite sporto trenerį, kuris ne tik parodys veiksmingų pratimų, bet ir motyvuos, padės siekiant užsibrėžto tikslo.

Trečia – pritūpimai. Tai bene vienas iš efektyviausių pratimų, padedančių sustangrinti ir padailinti užpakaliuką. Jei esate pradedančioji, pritūpimus atlikite be papildomų svorių, išlaikydama tiesią nugarą. Pastatykite kojas pečių plotyje, ištieskite rankas ir tūpkite iki kol pajusite raumenų tempimą kojose.

Ketvirta – 30 dienų iššūkis. Turbūt esate girdėjusi apie 30 dienų iššūkį – kiekvieną dieną yra nustatytas tam tikras pratimų skaičius, kuriuos atlikus po mėnesio  galima džiaugtis matomais rezultatais. Jeigu jūs norite padailinti savo užpakaliuką, rinkitės 30 dienų pritūpimų iššūkį.  Kiekvieną dieną atlikite nustatytą pritūpimų skaičių (tarp pritūpimų galite įterpti trumpas pertraukėles), laikykitės poilsio dienų ir jau po mėnesio džiaukitės matomu rezultatu.

Penkta – pamirškite liftą. Lipimas laiptais yra vienas efektyviausių pratimų dailiam užpakaliukui turėti.  

Šešta – stenkitės kuo daugiau judėti ir kuo mažiau sėdėti. Ypač turėtų sunerimti sėdimą darbą dirbantys asmenys – jums judėjimas yra tiesiog būtinas! Stenkitės daugiau vaikščioti – verčiau palikite mašiną garaže ir kiekvieną kartą nesinaudokite viešuoju transportu.

Septinta – dailinkite užpakaliuką žiūrėdama mėgstamą serialą. Gulkitės ant dešinio šono, dešinę ranką padėkite po galva, kairę ant klubo. Sulenkite kairę koją 90 laipsnių kampu ir pakelkite į viršų neįtempdama pėdos. Nuleisdama koją įkvėpkite, o pakeldami – iškvėpkite. Šį pratimą kartokite tris kartus po 15–30 pakėlimų. Tą pati pratimą atlikite ir su dešine koja.

Aštunta – nepamirškite įtūpstų. Ne veltui įtupstai į priekį yra laikomi vienais iš efektyviausių. Pirmiausia, atsistokite tiesiai – nugara ir pečiai tiesūs, rankos nuleistos, priglaustos prie šonų. Ženkite platų žingsnį į priekį, bet ne per toli, kad būtų patogu išlaikyti pusiausvyrą. Iš lėto tūpkite, lenkite į priekį atstatytą koją ir tieskite galinę. Atsitieskite ir grįžkite į pradinę padėtį. Šį pratimą kartokite 8–10 kartų, po to pakeiskite koją.